Vural Altun Ceza Hukuk Bürosu  

 Ceza davalarınızda etkin bir rol yürüten Vural Altun Hukuk Bürosu, müvekkillerini hukuki anlamda en iyi şekilde temsil eder. Uzman kadrosuyla hem dava sürecinin yürütülmesi hem de danışmanlık alanlarında profesyonel bir hizmet anlayışı ortaya koyar. Gerçekleşmiş olan suç isnadı durumlarına ilişkin, danışmanlık ve avukatlık hizmetleriyle müvekkillerine aracılık eder. Deneyimli avukatlık hizmetleriyle, soruşturma ve kovuşturmanın her evresinde yerini almaktadır. Mağdur, şüpheli, müşteki, sanık müvekkillerini hukuk bilgisi ışığında en iyi şekilde temsil eder.  

 İzmir bölgesinde görevini en iyi şekilde icra eden Vural Altun Hukuk Bürosu, müvekkillerin her daim yanındadır. Bilişim, iş yahut ekonomik suçlardan kaynaklanmış olası uyuşmazlık durumlarında İzmir ceza avukatı olarak müvekkillerine hizmet vermektedir.  

 

İzmir Ağır Ceza Avukatları  

Kişilerin yaşadıkları suç teşkil eden, cezai nitelikteki  olaylar hukuki süreçlerin işletilmesine neden olmaktadır. Vural Altun Hukuk Bürosu, suçun ilk işlendiği andan, infazın gerçekleşeceği ana kadar tüm sürecin verimli şekilde geçirilmesini sağlar. Cezai davalarınızda, gerekli tüm hukuki işlemlerin tespit edilmesinden yapılmasına kadar tüm aşamalar titiz bir çalışmayla yerine getirilir.  

 İzmir ağır ceza avukatları ile artık cezai işlemlerinizin başarılı şekilde yürütülmesini sağlamış olacaksınız.  

 

Vural Altın Hukuk Bürosunda Hukuki yöntem, tespit ve işlemler şu şekilde gerçekleşir; 

 

  • Ceza soruşturma ve kovuşturma işlemlerinin yürütülmesi
  • Sulh, Asliye ve Ağır ceza mahkemelerinde gerekli olacak sanık müdafiiliği, müşteki ve müdahil vekilliğinin yerine getirilmesi  
  • Karayolları üzerinde gerçekleşen trafik kazalarına ilişkin dava sürecini yürütme, cezai takip işlemlerinin titizlikle yapılması  
  • İcra, iflas takiplerinden doğan cezai nitelikteki davalara bakılması  
  • Ceza sonucu doğuracak her türlü olayda hukuk kurallarına uygun bir şekilde ilerleme kat edilmesi 
  • Yakalama, el koyma, gözaltı  ve benzeri pek çok olayda itiraz  prosedürünün yerine getirilmesi
  • Tutuklama kararına ilişkin itiraz başvurusunun gerçekleştirilmesi  
  • Bilişim, iş ve her türlü ekonomik suç ceza davalarında hizmet verilir.  

 İzmir Asliye Ceza Avukatları 

 İzmir asliye ceza avukatları, toplumdaki adaletin sağlanmasına yardımcı olur. Daha adil, huzur ve bütünlüğün korunduğu bir yaşamın oluşmasını amaçlar. Ceza avukatları, davanın seyri bakımından hayat kurtarıcı bir rol üstlenir.  

 İzmir ceza avukatı tavsiye edildiğinde, Vural Altun Hukuk Bürosu ilk sıralarda yerini almaktadır. Hukuki süreçlerin başlamasından, bitiş anına kadar tüm işlemlerde müvekkillerin bilgilenmesini sağlamaktadır. Cezai davalarınız varsa, Vural Altun Hukuk Bürosunu ziyaret ederek ya da iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.